+38 (044) 332 37 76 +7 (499) 346 66 37 +38 (098) 468 48 30 +38 (093) 413 64 20 +38 (099) 931 64 16

Вітамін B17

Written by on .

Компанія «Лаетріл В17» займається випуском і реалізацією однойменного вітамінного комплексу «Лаетріл В17». На сьогодні це єдина компанія в Україні, яка випускає желатинові капсули лаетріл.

лаетріл В17 виробляється в екологічно чистому місці,
перлині України - в Криму.

Склад

До складу комплексу входять первоотжімние масла таких компонентів: ядер абрикосових кісточок, солодкого й гіркого мигдалю і виноградних кісточок. Складові даного вітамінного комплексу підібрані виключно виходячи з кращих сучасних ідей у ​​сфері медицини і досвіду тисячоліть.

Принцип дії

Вітамін B17 - це дисахарид, який містить приєднані радикали бензальдегида і ціаніду. Окремо дані компоненти є небезпечними для життя речовинами в певних кількостях, якщо разом - підсилюють дію один одного в сто разів. Однак оскільки вони хімічно пов'язані - то не становлять загрози для людини. Для їх активації необхідний певний « отпирающий фермент » - бета- глігозідаза, яка в потрібній кількості в нашому організмі знаходиться тільки в ракових клітинах. Іноді концентрація відмикає ферменту в ракових клітинах вище ніж у нормальних в сто разів.

В результаті вітамін B17 спрацьовує тільки в ураженій клітині і отрута виходить тільки в межі ракової клітини, і нікуди більше ! Також в даному процесі задіяний « замикаючий фермент » - роданеза. Його особливість у тому, що він міститься у всіх клітинах нашого організму, крім самої ракової клітини. Даний фермент нейтралізує дії отрут і перетворює їх в побічні продукти, речі досить потрібні організму.

Примітка

Приймати слід перорально перед їдою по 1 капсулі, 2 рази на день протягом 1 місяця. Капсули слід проковтувати цілком, запиваючи необхідною кількістю води або ж розчинити вміст в їжі або воді.

Курс слід проходити 2-3 рази в рік залежно від способу життя і харчування, екологічної ситуації регіону в якому ви проживаєте та інших факторів. При підозрах на захворювання або згубний вплив навколишнього середовища і шкідливих звичок, - слід приймати по 2 капсули 2 рази на день перед їжею.