+38 (044) 332 37 76 +7 (499) 346 66 37 +38 (098) 468 48 30 +38 (093) 413 64 20 +38 (099) 931 64 16

Лікування раку

В організмі людини постійно з'являються нові клітини. Вони діляться, зношуються і відмирають, а на їх місці з'являються нові. Причини виникнення ракових клітин не вивчені до кінця. Можна лише припустити, що вони з'являються в людському організмі внаслідок порушення обмінних процесів. Всі онкологічні захворювання в основі своїй - порушення нормального ділення клітин організму. Дуже часто розглянути ці порушення можна тільки в мікроскоп, тому що вже змінені клітини в початковій стадії, як правило, маскуються під здорові клітини ураженого органу.

Лікування раку - непростий процес, який ніколи не йде по «накатаній» схемі. Однак, незважаючи на ореол фатальний небезпеки, яким огортає рак, як і будь-яка інша хвороба, він може бути вилікуваний. У боротьбі з недугою, як правило, бере участь безліч лікарів (імунолог, онколог й інші), застосовуються різні види втручання в перебіг хвороби, дотримується дієта. Таким чином, лікування онкологічного захворювання - це комбінація безлічі методів і прийомів медицини, спрямованих на лікування хворого. Вкрай важливо дотримувати всі рекомендації лікарів і не лякатися оперативного втручання, запропонованого на самій ранній стадії хвороби. Рак - одна з небагатьох захворювань, що вимагає видалення пухлини якомога швидше після виявлення і незалежно від її розмірів.

Лікування онкологічних захворювань має ще один, самий песимістичний аспект: паліативне лікування. Песимістичним можна назвати цей вид лікування тому, що він вступає в гру, коли лікарі приходять до висновку, що вилікувати хворого вони не в силах. За своєю суттю, паліативне лікування - це просто полегшення страждань і підтримання життя людини. Такі методи лікування раку, як хірургія, хіміотерапія, променева терапія використовуються практично на всіх стадіях хвороби. Їхнє завдання - перемогти хворобу і зцілити пацієнта. Паліативне ж лікування - це навіть не лікування раку 4 ступеня, а просто підтримка хворого.

Велике значення мають не тільки стандартні методики лікування раку, їх своєчасне і грамотне застосування, але ще і підтримка імунної системи. Особливу увагу при лікуванні раку слід приділити системі живлення. З огляду на те, що при прийомі різних препаратів може значно спотворитися смакове сприйняття, погіршитися апетит, важливо навчитися у мінімальній кількості їжі вживати максимальну кількість концентрованих корисних речовин. Необхідно дотримуватися здорового харчування, уникати консервантів і їжі, багатої хімічними добавками. Особливо варто відзначити вітамін B17. Коли захворювання підтверджено, немає часу на експерименти і міркування. В17 або Лаетріл - єдиний вітамін, конкретно спрямований на боротьбу з онкологічними захворюваннями. Проникаючи в клітини, він працює саме з їх ураженими ділянками. Вітамін В17 робить інші способи лікування раку більш ефективними, підтримує імунну систему і сприяє якнайшвидшому одужанню. В17 у великих кількостях міститься в червоних і помаранчевих фруктах: яблуках, вишнях, абрикосах, а також злакових і бобових. «Лаетріл» набагато ефективніше в ролі засобу лікування раку, ніж просто фрукти, тому що являє собою концентрат вітамінів, добову дозу яких просто фізично неможливо отримати на фруктовій дієті.

Медичне лікування раку, відгуки про його ефективності, спостереження лікарів і самих пацієнтів показали: при здоровому харчуванні і правильному підборі вітамінних комплексів хвороба відступає набагато швидше. Яким би грізним ні здавався рак, лікування та профілактика цього захворювання дають прекрасні результати - тисячі людей змогли здолати цю недугу завдяки мистецтву лікарів, природним вітамінним ресурсів та власній силі духу.