+38 (044) 332 37 76 +7 (499) 346 66 37 +38 (098) 468 48 30 +38 (093) 413 64 20 +38 (099) 931 64 16

Наукові дослідження Дж. Едварда Гріффіна

«Світ без раку» дивитися онлайн:

Ситуація, яка складається навколо сучасної медицини в області ракових захворювань, дуже сумна. Розуму не зрозуміло, чому всі можливості фармації безсилі перед даною проблемою, чому не запропоновано жодного кошти? Дане питання хвилює не тільки нас, їм впритул займався письменник- документаліст з США Дж. Едвард Гріффін. За матеріалами своїх досліджень він написав книгу «МИР БЕЗ РАКУ», яка стала безцінною знахідкою для багатьох людей.

Дана книга оповідає про відкриття лаетріл - сполуки, яка ефективно знищує ракові клітини. У книзі наводяться наукові доводи, що показують нам наскільки проста профілактика ракових захворювань, і показується весь негатив з боку ортодоксальної медицини, що заборонила дані ліки, за допомогою якого багато клінік вилікували своїх пацієнтів.

Причину всілякого блокування просування лаетріл в маси автор побачив у неймовірних грошових сумах, які обертаються в області раку. У підсумку від раку живе людей більше, ніж від нього ж помирають. Що ж трапиться, якщо буде оголошено засіб від раку, знайдене у звичайній їжі і продається через дорогу в магазині ? Тому наслідки такого краху фарміндустрії в області ракових захворювань жахають їх господарів і змушують перешкоджати даному відкриттю будь-яку ціну. А дослідження засобу, який не можна запатентувати, для них не має сенсу.

У книзі "Світ без раку" Едварда Дж. Гріффіна Ви познайомитеся з багатьма фактами, які проллють світло на зупинені исследованя в онкології, на події навколо вчених, заарештованих за оприлюднення інформації про вітамін B17 і за його лікувальну практику. Дана книга розпорядженні самими повними відомостями про результати застосування лаетріл, зокрема в Нью-Йоркському інституті Слоан-еттерін, який спеціалізувався на ракових захворюваннях.

Ця книга обов'язково повинна бути у Вашій бібліотеці !