+38 (044) 332 37 76 +7 (499) 346 66 37 +38 (098) 468 48 30 +38 (093) 413 64 20 +38 (099) 931 64 16

Дослідження Ернста Кребса

Ернст Теодор Кребс молодший ( 1911-1996 ) - американський біохімік, відомий за активної діяльності у сфері альтернативних способів лікування ракових захворювань, в тому числі і лаетрілом. Ернст Кребс ввів поняття лаетріл в ході своїх досліджень в 1952 році. Ні в якому разі не плутати його з відкривачем "циклу Кребса" - Хансом Адольфом Кребсом.

Народився він 17 травня 1911 в Карсон- Сіті, штат Невада. Батько його був старшим лікарем, просували в маси сироп для лікування різних захворювань. Ернст Кребс навчався в різних навчальних закладах: в коледжі Ганемана, Міссісіпі, Теннессі, Каліфорнії (1942-1945 рр., навчався в університеті Берклі на вищому відділенні; тут він брав активну участь у різних дослідницьких проектах), Філадельфії (тут він і почав вивчати медицину). Диплом бакалавра Ернст отримав в університеті штату Іллінойс в 1942 році. Після війни він і його батько направили свої знання на вивчення характерних функцій ензимів, включаючи бромелаїн, папаїн і хімотрипсин, поставивши свій метою знайти засіб для лікування ракових захворювань. І їм це вдалося. Сьогодні вважаються першопрохідцями у сфері терапії ракових захворювань, в основному завдяки відкриттю лаетріл (вітамін B17 ) - скорочено від ЛАВОМАНДЕЛОНІТРІЛА ( LAVO - MANDELONITRILE ).

Ернст Теодор Кребс молодший помер у Сан -Франциско 8 вересня 1996.

Наукові дослідження

Вітамін B17 характерний наявністю безлічі водорозчинних цукрових сполук, які можна зустріти серед 800 їстівних рослин. У великих кількостях B17 знаходиться в ядрах кісточкових плодів, таких як: абрикос, персик, вишня, слива, яблука... У зернах цитрусових не міститься даний вітамін. Найбільша ж концентрація B17 міститься в ядрах кісточок абрикосів. У дикорослих сортів вона може досягати 2-2,5% від ваги. Ернст Кребс використовував цей факт і вивів ( 1952г. ) з абрикосових кісточок концентровану форму вітаміну B17 - лаетріл, який сьогодні активно використовується для лікування ракових захворювань.

У 1974 році д -р Ернст Кребс на " Другої щорічної конвенції ракових захворювань" в Лос-Анджелесі у своїй доповіді зробив заяву, що він знає необхідну для профілактики дозу вітаміну B17. Безперечним доказом був наочний приклад - плем'я Хунза з гімалайської долини поблизу Кашміру (Індія). Жодного разу у хунзов не було виявлено жодного ракового захворювання протягом 900 років! Цікаво, що територія проживання хунзов суцільно наповнена абрикосовими деревами. Як приклади Кребс приводив ще деякі народи ( Хопи, індіанці Навахо, абхази та ін), де не було зафіксовано жодного ракового недуги, поки в їх регулярної їжі був присутній даний компонент - абрикосова кісточка (а точніше горішок, який прихований в ній). Випадковість чи що?

За підрахунками і спостереженнями Ернста Кребса це плем'я, щодня отримувало вітамін B17 в кількості 50-75 мг на людину і це трохи більше середньої норми.

Наукові думки

Ернст Кребс вважав, що виникнення раку прямо пов'язане з споживанням їжі, що рак - не хронічний недуга обміну речовин, що він не викликається бактеріями або вірусами і не є заразним. Він говорив також, що ніколи за історію медицини ні одне хронічне захворювання, обумовлене обміном речовин, не можна було попередити або вилікувати, окрім як факторами, які пов'язані з обміном речовин. До цього дня це є принциповою категоричній істиною, аксіомою, яку ніхто не зміг спростувати, і, на думку Ернста Кребса, ніколи не спростує.

Д -р Кребс часто згадував приклад з цингу : Великобританія домоглася панування над морськими просторами тільки після введення в раціон своїх моряків соки цитрусових для профілактики цинги. Цим нововведенням Великобританія зламала таку закономірність: під кінець плавання три чверті команди захворювали цингу. Ті, що вижили в морі на суші знову таки закономірно видужували, вживаючи в їжу свіжі фрукти і овочі, які містять вітамін C.

Одним з подібних прикладів є також історія з злоякісної анемією, через яку вмирали 98-99 % людей. З безлічі засобів, які були випробувані, не допомагало жодне. Так було до того моменту, коли д -ра Шиплі, Мерфі і Міно по ходу своїх досліджень не виявили прямий зв'язок між злоякісної анемією і неповноцінним харчуванням. Тоді троє лікарів дали своїм пацієнтам наступну пораду: придбати чверть фунта свіжої печінки, подрібнити її і щодня вживати в слабо обжаренном вигляді по столовій ложці протягом трьох днів. Після трьох днів таких нехитрих процедур пацієнти повністю одужали. Однак на той момент д- рів Шиплі, Мерфі і Міно висміяли в медичних колах і оголосили шарлатанами. Д -р Кребс пізніше писав, що аналіз складу сирої печінки показав, що одужанню сприяли вітамін B12 і фолієва кислота, які на сьогодні є невід'ємними частинами здорового харчування.

Таким чином, немає ні найменшого сумніву в професіоналізмі доктора Кребса і вірності шляху до лікування ракових захворювань, адже результати його роботи говорять самі за себе.