+38 (044) 332 37 76 +7 (499) 346 66 37 +38 (098) 468 48 30 +38 (093) 413 64 20 +38 (099) 931 64 16

Дослідження Доктора Бінзеля

Філіп Е. Бінзелом молодший народився в Боулінг Грін, штат Кентуккі. Є випускником медичної школи при Університеті Сент -Луїса, стажування проходив в лікарні Ісуса Христа в Цинцинатті. У 1955 році він перебрався працювати в центр сімейної медицини в Вашингтон Корт - Хаус, де живе донині. Загальний стаж в медицині більше сорока років.

У 1974 році Бінзелом почав вивчення впливу харчування на розвиток злоякісних пухлин, і прийшов до висновку, що це має неймовірно велике значення. Поступово з ретельною обережністю доктор Бінзелом починає використовувати дані знання в своїй медичній діяльності. З цього моменту почалися розбіжності з загальновідомою медициною, яка бачить лікування ракових захворювань в ліках, опромінюваннях та операціях. Почалася довга боротьба за можливість практикувати свої методи альтернативного лікування. Не дивлячись на тиск з боку офіційної медицини, доктор Бінзелом продовжує свою роботу і публікує результати своєї лікувальної онкологічної практики за 1974-1991 роки. Його матеріали залучають нових послідовників і, відповідно, нові методи протидії фармацевтичних компаній. Результати його роботи дали величезний поштовх всім послідовникам лікування лаетрілом ракових захворювань.

Дієта Доктора Бінзелом

Рекомендується дотримуватися всім, хто проходить лечебниі̆ і профілактіческіі̆ курс пріёма лаетріл В17.

Доктор Бінзелом рекомендує строгу дієту страждають від раку протягом 4 місяців, потім при позитивному ефекті в раціоні можливі деякі послаблення.

 • Харчування вегетаріанське - «Ні» м'ясу, рибі, молочним продуктам. Ваша підшлункова насилу засвоює м'ясо - в його перетравленні бере участь велика кількість ензимів, що розчиняють протеїн, являющіі̆ся основоі̆ ракових клітин - їх можна знищити застосуванням вітаміну В17, в організмі їх знищенням зайняті білі кров'яні тільця.

 • Свіжі овочі та фрукти органічні по можливості - їжте в сирому вигляді ( а краще пити соки), подвергаі̆те при необхідності мінімально кулінарноі̆ обробці, пам'ятайте, що вона руйнує ензими, включите в харчування ті компоненти, які багаті вітаміном В17 ( насіння з яблук, винограду, пророщені зерна, ягоди, бобові, жуі̆те їх ( насіння яблук, винограду, разбеі̆те персикові кісточки і теж їжте. • Іспользуі̆те продукти не обробленими, в цілісному вигляді.

 • Не паліть.

 • «Ні» кофеїну - замість цього пеі̆те соки овощеі̆ і фруктів і трав'яні чаї.

 • Пеі̆те достатньо рідини - 6-8 склянок чістоі̆ води в день.

 • Стараі̆тесь поменше бувати на сонці і припиніть засмагати.

 • Чи не іспользуі̆те флуорід ( фторид ) у воді і зубні пасти на основі хімікатів.

 • По можливості заі̆мітесь фізкультуроі̆ - заради Ваших легких, гнучкості, тонусу, нормалізації перистальтики кишечника. Серце прокачує кров, але лімфатична система покладається на рух - фізичні вправи. Якщо немає часу на спортзал - купіть міні- трамплін і пригаі̆те.

 • Спіть нормальна кількість годин на день

 • Распознаваі̆те стреси - якщо Вам складно нівелювати їхні наслідки, попробуі̆те психотехніки і терапію після консультації з лікарем.

 • Чому важливо не вживати молочні продукти? Молоко містить чинники зростання і гормони, які можуть провокувати рак простати у чоловіків і рак молочноі̆ залози у жінок.

 • Людині не легко засвоїти кальціі̆ з коров'ячого молока, вже краще з козячого. Додатково до всього, для засвоєння молока необхідний магніі̆, якого в молоці немає, він міститься в зелені. Якщо Ви переживаєте з приводу того, як жити, не вживаючи молока, і звідки брати кальціі̆ - ось таблиця продуктів з високим вмістом кальцію ( для порівняння в коров'ячому молоці вміст кальцію = 100).


Після закінчення 4 місяців при нормальному самопочутті в дієту можна включити рибу, курку, індеі̆ку. 90 % дієти має складатися з перерахованого вище + індеі̆ка, риба і курка, а інші 10 % - червоні види м'яса і приготовані овочі. Продолжаі̆те приймати мультивітаміни, ензими, харчові добавки і В17 довічно...