+38 (044) 332 37 76 +7 (499) 346 66 37 +38 (098) 468 48 30 +38 (093) 413 64 20 +38 (099) 931 64 16

B17 - Вітамін проти раку

B17 - єдиний вітамін, який сприяє лікуванню і профілактиці ракових захворювань. Раніше його називали «Амігдалин», а коли справили очищення і представили в концентрованому вигляді - назвали «Лаетріл». Щодо недавнє офіційне відкриття лаетріл (близько 60 років тому) має досить глибоке коріння які йдуть до позначки 3000 років в древній Китай, де вже тоді застосовувався вітамін B17 для лікування пухлин.

Офіційним відкриттям вітаміну B17 є 1830-й рік, а німецький хімік Юстус Лебига - його першовідкривачем і автором назви "амигдалин". Амігдалин (C20 H27 NO11) - це генцібіозід нітрилу мигдальної кислоти, який отримали з насіння дерева гіркого мигдалю.

Трохи пізніше (в 1952 році) - американський біохімік Ернст Кребс зробив крок далі в цьому напрямку і справив з ​​абрикосових кісточок очищену форму вітаміну B17. Після недовгих нарад з доктором Діном Берком (Національний онкологічний інститут США) даного препарату було присвоєно назву «Лаетріл», яке утворено від повної назви відкритого хімічної сполуки "лавоманделонітріл" (LAVO - MANDELONITRILE). Таким чином, лаетріл в порівнянні з амігдалин об'єднав в собі високу концентрацію вітаміну B17 і легшу розчинність.

Не дивлячись на те, що механізм впливу лаетріл на ракові клітини вже добре вивчений, близько тридцяти останніх років навколо лаетріл не вщухають суперечки, пов'язані з ефективністю лікування. Однак всупереч тиску фармацевтичних компаній лікування вітаміном B17 знаходить нових послідовників з кожним днем.

У світовій медицині з 50-х по 70-ті роки минулого сторіччя мав місце неймовірний сплеск через новий альтернативного способу лікування ракових захворювань. І після кількох років наукової боротьби і судових розглядів лаетріл був заборонений офіційною медициною, як заборонили і продаж лаетріл в аптеках і магазинах здорового харчування. Очевидно, що дане наполеглива протидія будь-яким дослідженням вітаміну B17 пов'язано з можливим повним крахом сучасних препаратів та обладнання індустрії ракових захворювань.

Результати робіт вчених, які наполегливо продовжували працювати з лаетрілом, були вражаючими, адже деякі люди, що проходили у них лікування залишилися живі через 15-18 років з моменту початкового курсу. Саме такі позитивні приклади провокують вчених діяти далі не дивлячись на тиск, а нас же вони повинні мотивувати відкрити очі на своєчасну профілактику ! Маючи у себе вдома капсули "Лаетріл B17" і дотримуючись курсу ви сприяєте заповнення дефіциту вітаміну B17 в організмі. А дефіцит даного вітаміну є передвісником виникнення будь-якого ракового захворювання.