+38 (044) 332 37 76 +7 (499) 346 66 37 +38 (098) 468 48 30 +38 (093) 413 64 20 +38 (099) 931 64 16

Відповідь раку

Близько двадцяти - тридцяти років тому на весь світ було оголошено, що вживання вітаміну B17 забезпечує 100 %-ную захист від розвитку ракових захворювань (профілактика раку) і в більшості випадків лаетріл сприяє знищенню вже наявних ракових клітин в організмі.

Скачайте книгу Дж. Едварда Гріффіна «Світ без раку» у форматі PDF і дізнаєтеся все про вітамін B17!

Таке зухвале і просте рішення нерозв'язною завдання викликало, як і слід було очікувати, сильний резонанс з боку світових фармацевтичних компаній. Почався перегляд результатів усіх досліджень і не змусила себе чекати підтасовування результатів - повторні дослідження FDA (Адміністрація харчових продуктів і ліків) спростовували попередні. Подробиці даних маніпуляцій Ви можете дізнатися, прочитавши книгу Едварда ДЖ. Гріффіна «Світ без раку». Таким чином в США в магазинах здорового харчування більше не продають ні лаетріл, ні навіть сирої мигдаль.

Почалося все трохи раніше, коли в 1962 році доктор Джон Морроне оприлюднив результати своєї лікувальної практики 10 пацієнтів, у яких був вже неоперабельний вид раку. За допомогою серій внутрішньовенних ін'єкцій лаетріл, тривалістю від 4 до 43 тижнів, була досягнута регресія метастазне різновидів ракових захворювань і загальне полегшення стану пацієнтів. Таким був перший крок у світовій сучасній практиці вітаміну B17 .

Далі в 1994 році доктор Бінзелом також оприлюднив плоди своєї лікувальної практики лаетрілом онкологічних хворих між в 1974-1991 роках. Доктор Бінзелом поєднував пероральний і внутрішньовенний прийом даного препарату. Спочатку він протягом місяця застосовував внутрішньовенні порції в 3 г/мл і доходив до 9 г/мл. Після цього була проведена заміна ін'єкцій лаетріл на пероральний його прийом на ніч у розмірі 1м. Паралельно з цим було переглянуто харчування : повністю виключена їжа легкого засвоювання, додані ферменти підшлункової залози, протеїни з низьким вмістом калорій та ін

В результаті даного експериментального курсу з 180 пацієнтів з первинним раком (наявність пухлини, що торкнулася один лише орган, відсутність метастаз) до 1991 року 138 лікувалися лаетрілом були живі. З 108 хворих 32 людини, які мали у себе метастазне види раку, все-таки пішли з життя.

ВИСНОВКИ:

Фармацевтична індустрія організовує дослідження тільки тих препаратів, які вона ж і розробляє. Потім, стверджуючи ліки, вона отримує ексклюзивні права на його подальшу реалізацію. І як же не вигідно проводити дослідження всім відомого харчового продукту, який неможливо запатентувати і можна придбати в найближчому супермаркеті.

Можливо будуть люди, які скажуть, що це несерйозно і наївно. З боку адже лікування абрикосовими кісточками може виглядати смішним і абсурдним, чи не так? Все ж хотілося б, щоб ви розуміли, є два типи людей: одні стоять на місці, інші намагаються знайти вихід і роблять крок вперед. Вам необхідно визначитися ким з них ви хочете бути. Як би це не виглядало, це працює!

Переважна більшість не зможе прийняти таку просту інформацію, що ліки від раку росте на деревах, що воно не вимагає многостадийного курсу прийому, що в ньому немає побічних ефектів (при правильному застосуванні), і не коштує великих грошей. У нашій країні грунтовно прижилася думка, що хороший лише дорогий продукт. Люди не хочуть змінювати точки зору, яких дотримувалися ще батьки їхніх батьків. Поняття про альтернативне лікуванні в наших головах просто відсутня, а лікарі продовжують отримувати "відкати" від аптек за виписку певних препаратів і навіть за здачу аналізів в певних лабораторіях. Тому не дивно, що через стільки років далеко не кожен знає, що насіння абрикоса або ж капсули «Летріл B17» є ліками від усіх відомих людині ракових захворювань.

Вчені, зацікавлені в доступному для всіх ліках від раку, з ще більшою упевненістю говорять про те, що за наявності в щоденній їжі людини вітаміну B17, то він ніколи не захворіє на рак. Аналогічні закономірності ми можемо простежити в наступних перевірених прикладах: при щоденному вживанні хоча б одного апельсина (вітамін C) людина не захворіє цингу або за наявності в раціоні вітаміну B3 людина не захворіє пелагрою...

Проте не варто помилятися в тому, що лаетріл зможе повністю відновити сильно пошкоджені органи. Для цього будуть потрібні інші секрети природи, проте на пізніх стадіях раку лаетріл в рази ефективніше продовжує життя і знижує больові відчуття в порівнянні з хіміотерапією. Найрозумніше, що ми можемо зробити - регулярна і своєчасна профілактика. Додавання лаетріл в свій раціон у вигляді насіння, або ж у даній зручній формі дасть вам і вашим близьким можливість не турбуватися на рахунок ракових захворювань. Про механізм дії лаетріл читайте тут.

Також не варто робити абрикосові кісточки основній своїй їжею, слід розумно підходити до даного питання. Висока перевищення норми, може нашкодити здоров'ю. Для гарантованої профілактики вам вистачить порції в 7 насіння на добу. Ви можете їх ретельно пережовувати або ж, якщо не до смаку їх легка гіркота, можете заздалегідь перетерті насіння є з медом.

Сьогодні у вас є більш зручний спосіб вживання - прийом однієї або двох капсул «Лаетріл B17» в день заощадить вам час на дроблення кісточок. Желатинові капсули, що містять лаетріл, отриманий на основі сирого пресування будуть набагато зручніше в сьогоднішньому ритмі життя. Таким чином, просто вживаючи «Лаетріл B17» для профілактики згідно інструкції, ви ніколи не будете мати нічого спільного з раковими захворюваннями.

Якщо у вас є сумніви, ми можемо допомогти їх розвіяти, для цього зателефонуйте в нашу гарячу лінію ( +380 44 332-37-76 ).