+38 (044) 332 37 76 +7 (499) 346 66 37 +38 (098) 468 48 30 +38 (093) 413 64 20 +38 (099) 931 64 16

Про Лаетріл B17

Компанія «Лаетріл В17» займається випуском і реалізацією однойменного вітамінного комплексу «Лаетріл В17». На сьогодні це єдина компанія в Україні, яка випускає желатинові капсули лаетріл.

Лаетріл В17 виробляється в екологічно чистому місці, перлині України - в Криму.

Однойменний препарат «Лаетріл В17» пройшов обов'язкову сертифікацію, має високу ефективність і доступну справедливу ціну, на відміну від його закордонних аналогів. До складу комплексу входять первоотжімние масла таких компонентів: ядер абрикосових кісточок, солодкого й гіркого мигдалю і виноградних кісточок. Складові даного вітамінного комплексу підібрані виключно виходячи з кращих сучасних ідей у ​​сфері медицини і досвіду тисячоліть.

Наша компанія розуміє всю важливість для вас якості і природність комплексу «Лаетріл B17», і тому використовує масло тільки від першого віджиму холодного пресування. Таким чином, ви отримуєте готовий продукт з повноцінно збереженими корисними властивостями, готовими зміцнити вашу імунну систему настільки, щоб не думати надалі про ракових захворюваннях зовсім.

Рекомендоване дозування:

Приймати слід перорально перед їдою по 1-2 капсулі, 2 рази на день протягом 1 місяця. Капсули слід ковтати цілими, запиваючи необхідною кількістю води або ж розчинити вміст в їжі або воді. Курс слід проходити 2-3 рази в рік залежно від способу життя і харчування, екологічної ситуації регіону в якому ви проживаєте та інших факторів.

При підозрах на захворювання або згубний вплив довкілля та шкідливих звичок, — слід приймати по 5 капсул два рази на день за 40 хвилин перед їжею. Тривалість – два місяці, перерва тиждень, після чого повторити курс два місяці за тією ж схемою.

Також вітамін В17 ви можете знайти в наступному переліку продуктів:

Ядра кісточок абрикоса, яблука, бамбукові паростки, ячмінь, гіркий мигдаль, ожина, вершки буряків, бойзенови ягоди, неочищений рис, кешью, гречка, журавлина, вишневі кісточки, листя евкаліпта, смородина, боби Фава, боби лима, боби гарбанзо, ягоди агрусу, чорниця, сочевиця, горіхи макадамиа, жито, просо, ядра кісточок персика і сливи, айва, суниця, волоські горіхи, ямс.

Всього B17 міститься у складі 1200 різних рослин і плодів. Крупи краще всього заздалегідь пророщувати, тому що процес проростання - це вершина зростання імунних сил рослини, спрямованих на захист молодого організму. З хімічної боку цей процес можна охарактеризувати як прискорений синтез антиоксидантів, які займаються "ремонтом" в організмі пошкоджень від вільних радикалів. Також поспішаємо вас поправити, що вживаються рослинні продукти повинні бути в сирому вигляді. Адже для коректної роботи в нашому організмі B17 та інших вітамінів потрібні природні ензими, які при термічній обратотке руйнуються. Тільки дане поєднання дасть необхідний ефект, повний захист від ракових захворювань або швидке одужання.